
Hoihoi,
Welkom bij het Stamp Impressions EUropean Bloghop Team. Elke maand verschijnt van ons een serie projecten door ons gemaakt, in een bepaald thema.
Deze maand is het onderwerp “Golden Leaves”.
Met de herfst in zicht denk je al snel aan snel verkleurende bladeren aan de bomen, maar ook de gevallen bladeren zijn prachtig gekleurd.
Voor onze hond is het elk jaar een prachtig feest: lekker met zijn snuit in de losse bladeren happen als wij het met onze voeten/schoenen de lucht in werken. Hij geniet ervan en bijt soms bijna van enthousiasme in je schoenen. Oppassen geblazen dus…
Over bladeren gesproken: er is een mooie stempelset met bijpassende stansen, ook in het Nederlands verkrijgbaar.
De teksten (zoals Gecondoleerd, Heel Veel Sterkte) zijn door velen gevraagd, en nu is die vraag gehonoreerd.
Wil je graag de set in een andere taal (Engels, Duits of Frans) aanschaffen dan is dat uiteraard ook mogelijk voor mij om voor jou te bestellen. Laat het mij weten!


Voor deze kaart heb ik echter niet deze teksten gebruikt, maar eentje uit een Engelstalige set: So Sincere. Een prachtige verzameling teksten, voor elke gelegenheid iets moois. Echt een aanrader!
En deze tekst zegt: “Just Love Spending Time With You” (vrij vertaald: Ik ben graag bij jou!)



Als basis voor de achtergrond heb ik het schitterende Speciaal Design papier “Natuurlijk Verguld / “Naturally Gilded” – 161639) gebruikt om te bewerken met de Blending Borstels/Brushes (groot 153611, klein 160518) en de inkten Shaded Spruce, Berry Burst, Pumpkin Pie, Copper Clay.
Vanuit het midden ben ik met de lichtste kleur gestart in horizontale banen.
De randen heb ik aangezet met Copper Clay, ook na het versnijden van de strook heb ik de randen bewerkt met inkt en blendingborstel.
Hierna heb ik het papier gepoetst met een tissue: op de gedeelten met het goudfolie blijft de inkt niet zitten, dus die kan eraf gepoetst worden.
Ik heb verschillende kleuren cardstock geprobeerd te matchen, maar vond het Blackberry Bliss het mooiste resultaat geven.



Voor de bladeren heb ik een stukje Basic White bewerkt met dezelfde kleuren inkt. Om nog wat lichte accenten te maken heb ik met een “verouderde” tekststempel uit “Gorgeously Made) hier en daar met water gestempeld om de kleur terug te trekken.
Hierna de bladeren gestempeld en geHeatembost met Clearpoeder, daarna de nerven nog eens met Goud Embossing poeder. Hierna uitgestanst.
En verdere versiering op de kaart aangebracht.




De tekst is geHeatembost met Goud poeder op een restje Blackberry Bliss, wat ik ook voor de basiskaart gebruikte. Na het heatembossen fijntjes uitgeknipt en verdeeld over de grotere panelen, waar je ook nog hier en daar een Vellum blaadje ziet.
Wist je dat wij zwarte Dimensionals in het assortiment hebben? In een pakje zitten 4 vellen: 2 met grote en 2 met kleine Dimensionals. Handig bij dit soort donkergekleurde projecten! Ik heb ze hier gebruikt. En je ziet er niks van, behalve als je er echt moeite voor doet…
Rest mij nog de kaart in zijn geheel aan je te tonen:


Ik hoop dat je mijn werk leuk vindt om te zien. En dat het jou inspireert tot het maken van dit soort werk.
Hartelijk bedankt voor je bezoek hier.
Onder dit bericht staat een blauwe balk met “Toon Reacties” – door daarop te klikken kun je jouw reactie typen.
De volgende bloghopper staat al klaar om je te verwelkomen, maar wil je nog een reactie achterlaten, dan vind ik dat erg leuk!
Hieronder in het schema klik je op de naam na mij, om zo verder te gaan met de bloghop.
Groetjes,
Yolanda / “Attelyootje”

Klik op de afbeelding om naar mijn Stampin’ Up!- webwinkel te gaan,
waar ze allemaal te zien zijn










Hoihoi Yolanda,
Mooie kaarten heb je gemaakt!