
Hoihoi,
Ben jij weer klaar voor inspiratie door onze groep en onze mede-creatievelingen?
Welkom bij een nieuwe uitdaging van You Can Create It (#YCCI) – Wat Maak Jij Ervan?
Wij zijn een groep Stampin’ Up!-demonstratrices die jullie elke maand willen uitdagen met een pakje materialen voor één kaart, of ander werkje wat je zelf mag verzinnen.
Verderop kun je meer lezen over deze creatieve uitdaging.
De maand augustus hebben we gewerkt met dit pakketje:

Links op de foto het basispakket dat voor de volledige 4 maanden is bijgevoegd: je kan kiezen uit verschillende “Mix&Match – Labels&Layers” -> leuk om passende accenten aan je werk toe te voegen. Er zitten een heleboel verschillende kleuren en vormen in, allicht dat er iets bijpassends is.
De labels zitten op uitdrukvelletjes, dat wordt natuurlijk al snel een boeltje. Ik heb er wat op gevonden: ik heb ze op kleur verdeeld, zodat ik makkelijk kan kijken uit welk setje ik iets wil toevoegen. Ze zitten in een klein plastic hoesje, gekleurd knijpertje om het bij elkaar te houden EN de basiskleur aan te geven, en samen zit het in een stempelsetdoosje. Dat is even makkelijk bewaren en gebruiken! Vraag mij er gerust naar als je uit de Mix&Match serie wilt bestellen, dan ontvang je van mij dit als extraatje erbij.
Nu over naar de kaart:
Bij het Designer Series Paper denk ik altijd: is het nu de voorkant, of de achterkant van het vel…. Want de achterkant kan net zo mooi zijn als de voorkant, maar wat bepaalt nu welke kant de voorkant is, als de achterkant nog beter is? Soort van Kip-en-Ei verhaal?
Wel, de kant met de witte belijning is opvallend: je ziet ze veel voorbij komen. Dus… bedacht ik iets met de achterkant. Vond het zo mooi, en overal kun je wel weer tafereeltjes erbij bedenken… van gras tot lucht, of van zee…
Ik heb van het roze papier bloemetjes geponst met de Park en Perk Vormenpons:

Het werd een leuk bergje, en alle blaadjes heb ik langs de randen gesponst/geborsteld om het witte ponsrandje weg te werken.
Van het groene gedeelte van het andere velletje ponste ik wat takjes met de Takjespons:

Ook hier heb ik met inkt en een Blendingborstel de witte randjes van bijgepoetst.
De achtergrond is geëmbosst met de gave (en grote!) 3D Embossingfolder “Gestippelde Cirkels” en omdat er toch inkt aan de borstel zat heb ik deze gebruikt om ook hier wat accenten aan te brengen.
Rond het centrum heb ik de groene blaadjes geplakt als basis voor een krans. Hierover heen de bloemetjesgeplakt, die ik met de stompe kant van een bonefolder in mijn handpalm heb opgebold.
En uiteindelijk konden de Facentsteentjes met Regenboogglans uit het maandpakje worden opgeplakt. Eerlijkheidshalve geef ik toe: ik heb iets gesmokkeld want er zitten meer steentjes op de kaart dan in het pakje.
Dan nog een strip met tekst, een labeltje op kleur piept er net onderuit.

En dat met slechts anderhalf velletje DSP….
Mijn collega’s maakten de volgende creaties:




En van deelnemers ontving ik deze bijdragen – allemaal super leuk bedacht:

van Bruno Bertucci (Australië)

en heeft nóg DSP over

Love it!
Wat heeft iedereen weer leuk gewerkt! Fijn zoveel inspiratie. Bedankt voor het meedoen en insturen van jullie werk!
Volgende maand start er weer een nieuwe ronde van 4 maanden.
Wil jij ook meedoen? Dat kan: meld je bij mij aan voor deze 4-maandelijkse serie.
Klik HIER voor meer informatie en het aanmeldformulier.
Mag ik jou binnenkort ook zo’n uitdagingspakketje sturen?
Groetjes,
Yolanda / “Attelyootje” – NL

Contact:
Mijn Stampin’ Up!-website: http://attelyootje.stampinup.net
Mijn Stampin’ Up!-webwinkel: KLIK HIER
Site: www.attelyootje.nl
Email: attelyootje@gmail.com
Facebook: http://facebook.com/attelyootje








Wat een leuke en aparte kaarten dit keer. Om van te genieten. Leuk hoor, allemaal. Toppie
Ja leuk he, die diversiteit!