
Hoihoi,
Allereerst een hartelijk welkom aan de deelnemers van deze leuke maandelijkse uitdaging. Inmiddels zijn er nog meer nieuw deelnemers bij gekomen, ook voor jullie van harte welkom.
Wil je na het zien van al deze inspiratie, ook meedoen, geef je dan op via de aanmeldpagina voor You Can Create It.
De maand februari staat in het teken van de Bijen. “Bee Mine” heet de collectie.
En alles draait om verliefdheid en lekkers: honing en Bijtjes.
Ja je leest het goed: Bijtjes met een hoofdletter. Bijtjes zijn stukjes kruidkoek uit Deventer.
Heel toevallig kreeg ik ze kado van een fijne vriendin en het paste hier zo goed bij, dat ik ze graag op de foto bij mijn werkjes wilde zetten.

Ik heb iets meer cardstock en papier gebruikt dan in het pakketje zat, dus ik heb gesmokkeld. Ohohhh….
Het Vierkante Kussendoosje daar passen mooi 2 Bijtjes in, en de driehoekbox passen er precies 3. Je kan deze gebruiken als een pennenbeker.
In het luciferdoosje past een heerlijk stukje chocolade. Of iets anders gezelligs, bijvoorbeeld een sleutelhanger, of…

Van deelnemers aan deze uitdaging heb ik prachtige ideeën ontvangen, zo leuk om te zien! Kijk hieronder maar mee:






En dan: wat maakten mijn collega’s ervan:





Zo hee, dat is veel inspiratie he?
Heel veel plezier met de volgende maand-uitdaging van You Can Create it / Wat Maak Jij Ervan?
Groetjes,
Yolanda / “Attelyootje”








Wat een leuke ideeën. Wat is het toch een leuk papier. Wordt er helemaal blij van.