Bloghop StempelSchatten: Hieperdepiep Hoera!

Hoihoi,

Op 1 oktober zijn we bij Stampin’ Up! aan een nieuw jaar begonnen. Een mooi moment om gelijk een nieuwe blogbanner te gaan gebruiken waaraan je onze posts kan herkennen.

De StempelSchatten laat aan je zien wat je met de verborgen pareltjes onder de stempelsets van Stampin’ Up! kan doen. Het zijn een soort “vergeten groentjes” – stempels die extra aandacht verdienen omdat ze niet zo vaak voorbij komen. En toch wel leuke mogelijkheden in zich hebben.

Vandaag gaat het bij mij om de set With You In Mind:

Door de grote tekststempels is deze goed te gebruiken voor een snelle kaart. Natuurlijk ook voor moeilijkere kaarten, zoals ik hieronder laat zien: er zitten wat techniekjes in.
Wil je de kaart als hierboven maken, ben je eigenlijk in een handomdraai klaar. Een achtergrond is zo gemaakt met een stempel en Versamark-inkt die de achtergrond kleur wat ophaalt en toch niet hard aanwezig is, zeg maar.

Mijn kaart lijkt op het eerste gezicht niet al te moeilijk. Is het ook niet, maar heeft behalve de aparte sluiting, ook wat kleine trucjes in zich. Hier komt mijn kaart:

En ik zal je vertellen dat de kaart een verborgen sluiting heeft.
Op de volgende foto’s zie je meer van deze kaart.
Op de bovenste flap zit een stuk kaartkarton in dezelfde kleur als de kaartbasis. Dat heb ik bestempeld met dezelfde kleur inkt: Flirty Flamingo. Door hierbij een diagonaal aflopend patroon aan te houden oogt het speels.

Nu ik dat zo schrijf bedenk ik me dat Flirty Flamingo ook een beetje een verborgen schat is. Ik zie hem niet zo vaak voorbij komen. Jij?

Nadat ik het bestempeld had, heb ik dit stuk kaartkarton geëmbosst met de leuke 3D-embossingfolder Forever Plaid. Dit geeft een mooie structuur aan het kaartkarton.
Het een “joekel” met zijn maten van 15,2 x 21,6 cm (vergelijk maar met een A5 of half A4 vel).
Door zijn grootte kun je allerlei kanten op.

In de binnenzijde van de kaart zit een stukje Basic White dat ik uitstanste met een stans uit de set Textured Notes dies. Elke stans geeft weer een andere leuke versierende rand. Ook hier kun je allerlei kanten mee op.

Hier hoefde niet meer dan een cupcake op gestempeld te worden om zo nog schrijfruimte over te laten voor de verzender.

De verborgen sluiting maakte ik met behulp van een ponsje uit de set “Gaatjesponsset”. Dit is eigenlijk een onmisbaar stuk gereedschap in je verzameling producten/gereedschap. Deze is in de Online Only sectie te vinden. Bestel hem snel voordat hij voorgoed verdwenen is zou ik zeggen.

Wil je een beschrijving van de werkwijze, stuur mij dan eenvoudig een mail: attelyootje@gmail.com en ik stuur hem je zo spoedig mogelijk toe.

Hop gezellig verder – mijn lieve en zeker creatieve vriendinnen laten je graag zien met welke set zij aan de slag zijn gegaan om die in het zonnetje te zetten. Volg eenvoudig het lijstje met linken dat hieronder staat.

En wil je bekijken welke producten ik gebruikte, dan is hieronder een overzicht.
Klik op de afbeeldingen en je wordt gelijk in de winkel toegelaten, het boodschappen is klaar om gevuld te worden.
Laat het mij weten als ik iets voor je kan doen. Je kan natuurlijk ook via mij bestellen.

Product List
Flirty Flamingo A4 Cardstock [ 141421 ]
€ 14,00
Floral Impressions 12" X 12" (30.5 X 30.5 Cm) Designer Series Paper [ 165603 ]
€ 15,25
Basic White A4 Cardstock [ 166781 ]
€ 17,00
With You In Mind Photopolymer Stamp Set (English) [ 164747 ]
€ 25,00
Flirty Flamingo Classic Stampin' Pad [ 147052 ]
€ 11,00
Blackberry Bliss Classic Stampin' Pad [ 147092 ]
€ 11,00
Forever Plaid 3 D Embossing Folder [ 164049 ]
€ 14,75
Hole Punch Assortment [ 165409 ]
€ 28,00
Stampin' Dimensionals [ 104430 ]
€ 5,25
Multipurpose Liquid Glue [ 154974 ]
€ 7,50
Paper Trimmer [ 152392 ]
€ 34,00

5 gedachten over “Bloghop StempelSchatten: Hieperdepiep Hoera!”

  1. Wat een leuke kaart Yolanda, en met lekker veel bijzondere details! Goede Stempel Schat heb je ook uitgekozen. Deze set zie je maar zelden terwijl het toch een ideale set is met heel veel creatieve mogelijkheden, en voor veel momenten!
    Het gestempelde en geemboste cardstock ziet er echt gaaf uit!

  2. Heel mooie kaart Yolanda, leuk die verborgen sluiting, tof idee om een stuk gestempeld cardstock te embossen, … Mooie stempelset ook, altijd tof die grote tekststempels in een mooi lettertype!
    Groetjes
    Nancy

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven