Voorjaars Workshopdag Attelyootje

ZIJN NOG PAAR PLEKJES OVER !!!!!!
Op zaterdag 22 februari 2026 Voorjaars Workshopdag.
Klik hier en schrijf je snel in

Meld je aan
You Can Create It!
Laatste kans producten
Online Only
Klik op afbeelding voor meer info
Klik op afbeelding om in te schrijven

Stamp Impressions EU Bloghop – Online Exclusives

Hoihoi,

Welkom op mijn blog, fijn dat je hier bent.

Vandaag kun je een bloghop volgen: wij zijn een groep enthousiaste Stampin’ Up!-demonstratrices die je voorzien van inspiratie, elke maand op de 19de.

Deze maand hebben we als thema gekozen voor “Online Exclusives”, ook wel bekend als “Online Only”.

Er is vaak onduidelijkheid over deze groep aangeboden producten, hierbij een korte uitleg.
Deze producten staan niet in een papieren catalogus maar alleen online. Online only dus.
Die producten zijn gewoon te bestellen via mij als jouw demonstratrice, of in de webwinkel.

Ik vind het heel fijn dat onlangs (in de Online Only categorie dus) een mooie stempelset/bundel met dies is uitgekomen: in het Nederlands!
En daar wilde ik graag gebruik van maken voor deze bloghop. Al heb ik voor mijn kaart alleen de stempelset gebruikt, die je overigens ook los kan aanschaffen.

Blij Boeket Productpakket – 165537

Ik heb de bloem met Versamark gestempeld, daarna met wit embossingpoeder geheatembost.
De bloem heb ik ook op een kladje gestempeld en vervolgens precies op de randjes uitgeknipt met een scherp papierschaartje. Wij hebben een ideaal schaartje hiervoor in ons assortiment. Kijk maar bij de gebruikte producten hieronder deze post.
Zo had ik een masker om op de bloem te leggen en kon ik de handschrift achtergrond (Elements of Text Cling stempelset: 164774) stempelen met Boho Blue (161650), en de achtergrond zacht inborstelen met blauwe en groene inkt.

Om de bloemetjes kleur te geven heb ik ze ingekleurd met aquarelpotloden in verschillende kleuren, die ik daarna bewerkte met behulp van een Blenderpen. Dat een vochtige stift, waarmee je heel mooi het aquarelkleur kan bewerken tot een uitvloeiende kleur. Leuk om te doen!

Eenmaal alles bewerkt heb ik het uitgestanst met behulp van de Textured Notes Dies (16555), ook een Online Exclusive/Online Only, en opgeplakt op een op maat gesneden kaart. Zie je hoe verfijnd de stansrand is? Er zitten verschillende randen/maten in deze set.
Een tekst in wit is geheatembosst op een stukje zwart kaartkarton en is uitgestanst met een stikrandje. Vervolgens opgeplakt met Dimensionals over een stukje Linnendraad (104199).
Verder afgewerkt met wat “bling” (Zelfklevende rondjes met weefselpatroon – Pecan Pie en Transparant: 164204)

Nog veel meer inspiratie over onze mooie Online Only producten zie je bij mijn collega’s uit het volgende rijtje. Klik op de namen en bezoek gezellig ook hun blog.

1.Yolanda Pasterkamp-de Jonge / Attelyootje NL
2.Judith Gryspeerdt – Les petits papiers d’Ilse
3.Tinas Bastelecke – Martina D.
4.Martina Auer – Fräulein Erdbeerli (Austria)

Leuk dat je langskwam om mijn blog te bezoeken, dankjewel!
Als je wilt kan je een reactie achterlaten onder mijn bericht. Ook tref je een lijst aan met de door mij gebruikte producten, zo kun je handig de weg vinden in mijn webwinkel.
Heb je vragen, stel ze gerust!

Hier is de lijst met deelnemers: klik op hun namen en je gaat vanzelf naar hun blogs. Mooie inspiratie door heel getalenteerde collega’s.

Product List
Versamark Pad
€ 11,50
Blender Pens
€ 17,00
Linen Thread
€ 6,25
Paper Snips
€ 14,75
Linen Thread
€ 6,25

2 gedachten over “Stamp Impressions EU Bloghop – Online Exclusives”

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Scroll naar boven